У владі неба. В Десантно-штурмових військах сформований новий підрозділ

Для виконання певних завдань, нещодавно в одній із окремих військових частин Десантно-штурмових військ була сформована комендатура десантного забезпечення. До її складу входить досить цікавий та специфічний структурний підрозділ – відділення десантного забезпечення. Завдання цього колективу полягають в «інфільтрації» передових груп повітряним шляхом в конкретний район місцевості, проведення метеорозвідки, розвідки площадки приземлення, прийому основних сил десанту тощо.

bez-imeni3

Тобто, там будуть проходити військову службу люди, які обожнюють небо та із задоволенням виконують стрибки з парашутом. При цьому не з армійськими десантно-парашутними системами, а парашутами типу «Крило» зі значних висот, різних метеоумовах, пору доби, з відповідним спорядженням, з різних типів літаків або вертольотів.

Також на базі даного підрозділу в перспективі буде сформована парашутна команда Десантно-штурмових військ. І ці спортсмени-парашутисти будуть брати участь у престижних змаганнях, різних заходах, показових виступах тощо.

bez-imeni5

Також безпосередніми завданнями можуть бути пошуково-рятувальні операції. Тобто, в цей підрозділ потрібні серйозні та відповідальні люди, які будуть готовими пов’язати своє життя з небом та незабутніми враженнями.

Як зазначає заступник командувача Десантно-штурмових військ – начальник повітрянодесантного управління полковник Юрій Галушкін, – підготовка спеціалістів на ці посади буде відбуватися в Україні, за програмою  курсу AFF  (Accelerated Free Fall), яка була розроблена Кеннетом Колеманом для проведення інтенсивного та індивідуального навчання людей, які хочуть займатися парашутним спортом. Дана програма є найбільш безпечною, і тому широко відома в світі.

bez-imeni9

Начальником даного відділення призначено досвідченого спортсмена-парашутиста молодшого лейтенанта Андрія Бондарчука. На його рахунку більше тисячі стрибків з парашутом.

– Я добре пам’ятаю свій перший стрибок, тоді мені було лише 16 років.  Любов до стрибків з парашутом мені надав мій батько, який свого часу проходив службу в лавах Житомирської аеромобільної бригади, – розповідає молодший лейтенант Андрій Бондарчук.

bez-imeni8

Підготовку особового складу відділення десантного забезпечення будуть здійснювати найкращі інструктори, відомі не лише в України, а і поза її межами. Також в перспективі навчання за кордом.

Після закінчення навчання Accelerated Free Fall парашутист зможе виконувати повороти в повітрі, передні і задні сальто, демонструвати вміння пересуватися у вільному падінні в потрібному напрямку. Безпосередньо будуть вивчаються заходи безпеки і дії в особливих випадках, вміння орієнтуватися в повітрі поряд з іншими парашутистами, здійснювати приземлення в заданий квадрат з точність до метра.

bez-imeni2

– В цивільному житті, парашутний спорт – досить таки дороге задоволення, необхідне спеціальне спорядження, постійні тренування тощо. Ми же запрошуємо до нас людей, які обожнюють парашутний спорт, або планують пов’язати своє життя з небом, сміливі та цілеспрямовані люди. Не обов’язково мати певний досвід, практиці ми Вас обов’язково навчимо, – сказав начальник відділення десантного забезпечення комендатури десантного забезпечення, – молодший лейтенант Андрій Бондарчук. – Ми на Вас чекаємо!

Для інформації щодо проходження служби в даному підрозділі звертатися за номером 063-746-70-59.

Прес-служба командування ДШВ ЗС України