Бойові нагороди знайшли своїх героїв

Захисники України, які у різні часи проходили та продовжують нести службу в лавах 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ отримали державні нагороди – ордени Богдана Хмельницького та «За мужність» ІІІ ступенів.

Бойові нагороди офіцерам та сержантам вручив в урочистій обстановці командир 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ полковник Євген Мойсюк.

02

Орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступені були нагороджені майор Андрій Бойко та майор Сергій Зайцев. Офіцери у різні роки були заступниками командира 90 окремого аеромобільного батальйону імені Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова.  У 2016 році вони разом з підрозділом майже чотири місяці захищали Авдіївську промзону та відкинули противника до лінії розмежування, яка є і по сьогодні.

Лейтенанту Сергію Гуссіді та сержанту Алі Хамідулліну були вручені ордени «За мужність» ІІІ ступеню. З початком формування 90 батальйону вони стали до його строю, пройшли бойове хрещення у боях за Донецький аеропорт та багато інших «гарячих» точок Донбасу.

– Нагода сказати «Дякую за службу» під час вручення будь-якої нагороди випадає не часто. За звичай це на державні, чи військові свята. Проте, Ви своєю службою заслуговуєте на це набагато частіше! – зазначив у своєму привітальному виступі командир частини.

Прес-служба 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України

05 04 03