У Десантно-штурмових військах розпочалися збори з особовим складом оперативного резерву першої черги  

Сьогодні 30 березня, на Житомирщині розпочалися навчальні збори з оперативним резервом першої черги одного із підрозділів окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України.

07

Більше трьох сотень військовозобов’язаних прибули на навчальні збори майже з усіх регіонів України.

Впродовж місяця резервісти підвищуватимуть практичні навички з усіх предметів бойової підготовки, діятимуть в складі штатних підрозділів, розрахунків та екіпажів. Вінцем підготовки резервістів стануть батальйонні-тактичні навчання з практичним десантуванням.

02

На пункті прийому особового складу розгорнутий довідково-інформаційний центр, де військовозобов’язані мають змогу дізнатися актуальну інформацію, випити гарячого чаю та перекусити.

03

Для зручності, економії часу та оперативності на полігоні працюють представники ПриватБанку, які відразу ж на місці оформлюють картки для отримання резервістами одноразового грошового забезпечення.

04

Після оформлення відповідних документів, резервістів забезпечують уніформою, необхідним майном та спорядження (бронежилет, каска, гумові чоботи, спальний мішок тощо).

Для учасників зборів облаштували польовий табір. В усіх наметах встановлена дощата підлога, підведено електроживлення, розгорнутий мобільний лазне-пральний комплекс.

06

 Під час проведення зборів, з резервістами проводяться співбесіди щодо проходження військової служби за контрактом. До речі, вже з першого дня проходження зборів, чимало військовозобов’язаних вирішили укласти контракт та повернутися до військової служби.

05

– Свого часу, я був призваний до війська у першу хвилю часткової мобілізації, згодом пішов добровольцем під час шостої, уклав контракт, служив в десанті. Після звільнення у запас, трохи перепочив і далі планую підписувати контакт у своєму рідному батальйоні. Будемо здійснювати стрибки з парашутом та навчатися, щоб завжди бути готовими. Будемо служити, захищати Батьківщину, – відзначає резервіст Віталій Верхова.

Прес-служба Командування ДШВ ЗС України

dsc_0365