Львівські десантники завершили курс JMTG-U

Сьогодні, 23 червня, відбулась церемонія закриття навчального процесу одного з батальйонів 80 окремої десантно-штурмової бригади за програмою «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (JMTG-U). Урочиста церемонія закриття проходила в одному з містечок Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

Зі словами привітання до військовослужбовців звернувся начальник Навчального центру підготовки підрозділів Міжнародного центру миротворчості та безпеки підполковник Павло Рожко, який зазначив, що підрозділ засвоїв навчальну програму на відмінно.

Аimg_1984 під час свого виступу начальник Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи з підготовки полковник ЗС США Деніс Діллі сказав: «Ми вражені бажанням кожного військовослужбовця до знань. Українські десантники – це еліта, яка показує свої спроможності не тільки під час виконання завдань за призначенням, але і під час навчання».

Також перед присутніми зі словами подяки за допомогу та підтримку в удосконаленні та підвищені рівня професійних навиків військовослужбовців десантно-штурмових військ виступив заступник командувача десантно-штурмових військ – начальник управління ракетних військ і артилерії командування ДШВ полковник Сергій Артамощенко.

img_1953

– Участь у даному курсі дала змогу опанувати знання щодо планування і проведення операцій у відповідності до стандартів НАТО, – зазначив полковник Сергій Артамощенко.

В ході урочистостей відбулось нагородження військовослужбовців, що відзначились в кращу сторону під час навчального процесу.

Прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України

img_2209

img_2190img_2089

img_2084img_2004img_2001img_1995img_2051img_2046img_2039img_1955img_2033