Прапор “Гідності та честі”

Прапор Гідності та честі

#ДШВ; #ЗСУ; #Прапор; #Пам’ять

Перебуваючи в районі ведення бойових дій на сході України, отримав запрошення від командувача Десантно-штурмових військ Михайла Забродського відвідати нашу рідну Житомирську 95 бригаду. Там отримав в подарунок Державний Прапор!

Маючи ще вдома на руках Державні прапори з підписами наших Героїв, вирішив просити хлопців підписувати їх для учнів Житомирського міського ліцею №25-го з побажаннями…

Весна 2018 р. Світлодарська дуга…

Пам’ять на все життя…

Радий і щиро дякую командувачу за можливість побачити на свої очі життя наших Воїнів на лінії розмежування на «Світлодарській дузі».

Під час закінчення наради розказав йому про Прапор з побажаннями для дітей, щоб мотивувати їх добре вчитися. Бачив, що Прапори – (їх було два) в ніякому разі не мали передаватися до музею ліцею, а тільки до класу, який переміг в змаганні в боротьбі за кращими показниками в навчанні та патріотичних заходах!

Пан Михайло погодився сам підписати Прапори з посмішкою на обличчі, при цьому зауважив: чому тільки 25-му ліцею? Я спонтанно запитав, чи не погодиться він підписати Прапори для всіх шкіл Житомира для такої акції? Він одразу дав згоду.

Потрапивши на передові позиції, командувач Десантно-штурмових військ нагородивши воїнів (історія дуже цікава), запропонував назвати акцію «Прапор гідності», бо на передніх позиціях нагороджують воїнів, які з гідністю відстоюють цілісність України!

Тільки уявивши, як дітям буде за честь боротися за нього, то пазли склалися, запропонував добавити «і Честі». Так був народжений проект Прапор «Гідності та честі», який почав свій хід зі «Світлодарської дуги», за згодою Героя України, командувача ДШВ ЗС України генерал-лейтенанта Михайла Забродського.

По приїзду в рідний Житомир, прапори були передані 25-му ліцею, в подальшому виконують свою місію, переходячи до кращих молодших та старших класів, як нагорода кожен семестр.

А на часі чекають інші Прапори, які я передав командуючому на підпис для передачі усі школи Житомира. До речі, вони були підняті командою учасників бойових дій на гору Говерлу.

Далі буде!!!

dscf1255-2 img_4181-2 img_4225-2 img_4253-2 img_4307-2

img_4200-2

Леонід Шрайбікус