Як проходить підготовка новоприбулих військовослужбовців строкової служби у Навчальному центрі ДШВ. Фоторепортаж.

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #199НЦ #Строковики #Призов_весна_2019

У Житомирі, на базі 199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України, продовжується підготовка військовослужбовців строкової служби, призваних до лав Збройних Сил України на весні цього року.

З перших днів проходження курсу загальновійськової підготовки, досвідчений інструкторський та офіцерський склад навчає молоде поповнення азам військової служби: щоденні заняття із фізичної та стройової підготовки, вивчення військових статутів, статті кримінального та адміністративного кодексу України тощо. Адже, строковикам необхідно знати та розуміти свої права й обов’язки так само, як і військовослужбовцям-контрактникам.

Цими днями, строковикам буде вручена та закріплена за кожним особиста стрілецька зброя. Після цього на молодих десантників чекатиме кількаденний польовий вихід. В польових умовах, строковики практично вивчатимуть ази вогневої і тактичної підготовки, військової топографії, тактичної медицини, організації зв’язку тощо.

– Майбутні десантники докладають на заняттях максимум своїх зусиль, старанності та дисциплінованості, уважно слухаючи усі накази та поради досвідчених командирів, – відзначив заступник начальника Навчального центру ДШВ з морально-психологічного забезпечення підполковник Денис Сенчковський.

Загалом, від початку весняного призову, до лав Навчального центру Десантно-штурмових військ для проходження курсу підготовки прибуло близько шести сотень строковиків – майбутніх українських десантників.

Після проходження курсу загальновійськової підготовки, молоді воїни складуть Військову присягу на вірність Українському народові та будуть направлені для подальшого проходження служби у військові частини та підрозділи Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

_dsc0117 _dsc0119 _dsc0124_dsc0118_dsc0129 _dsc0130 _dsc0132 _dsc0139 _dsc0140 _dsc0142 _dsc0147 _dsc0155 _dsc0160

Прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України