Збірна команда ДШВ готується до участі в Чемпіонаті України з Регбі-7

У Житомирі розпочалися збори з позаштатними тренерами збірних команд з регбі військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

#ДШВ#ЗСУ#Завжди_Перші#Регбі

У Житомирі розпочалися збори з позаштатними тренерами збірних команд з регбі військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

_dsc0265

_dsc0271

Даний олімпійський вид спорту був нещодавно впроваджений до системи підготовки українських десантників. Він значно підвищує фізичні навички військовослужбовців зі швидкості, спритності, витривалості, координації рухів та боротьби. Також активно практикується серед армій провідних країн світу.

_dsc0274

_dsc0277

Як розповів начальник фізичної підготовки і спорту командування ДШВ ЗС України підполковник Андрій Палагін, планується створення команд з цього виду спорту у кожній нашій бригаді, Навчальному центрі та усіх окремих підрозділах Десантно-штурмових військ.

_dsc0289

_dsc0341

_dsc0339

– До зборів позаштатних тренів та тренувань, поки що, єдиної збірної команди ДШВ – «Купол-95», ми залучаємо найкращих провідних та досвідчених тренерів з цього олімпійського виду спорту. І результати досить високі, – повідомив офіцер.

_dsc0350

_dsc0352

Відзначимо, що перша збірна регбійна команда ДШВ «Купол-95», яка сформована на базі 95 окремої десантно-штурмової бригади, вже неодноразово брала участь у різних фестивалях та навіть чемпіонаті Києва. А невдовзі – участь у Чемпіонат України з Регбі-7, який відбудеться 18 травня у місті Києві, на стадіоні «Спартак».

_dsc0346

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України