Десантно-штурмові війська визначили переможців чемпіонату з регбі-7

У Житомирі на стадіоні загальноосвітньої школи №28 відбувся чемпіонат Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з регбі-7.

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #Регбі_7 #Чемпіонат_ДШВ

Змагалися за право бути кращими шість збірних команд з бойових військових частин та Навчального центру Десантно-штурмових військ. Забезпечували судійську колегію чемпіонату ДШВ – представники Федерації Регбі України.

_dsc0589

_dsc0584

_dsc0601

В урочистому відкритті взяли участь офіцери командування Десантно-штурмових військ, представники громадських організацій, молодь, а також військовослужбовці Житомирського гарнізону.

_dsc0617
Під час мітингу, заступник командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з підготовки полковник Олег Гуть побажав регбістам спортивної удачі та чесної боротьби.

_dsc0618

Своєю чергою, начальник фізичної підготовки і спорту командування Десантно-штурмових військ ЗС України підполковник Андрій Палагін відзначив, що не зважаючи на те, що даний вид олімпійського спорту лише нещодавно був введений в ДШВ, а збірні команди частин лише сформовані, всі гравці мають не погану підготовку. Одна із команд навіть брала участь у чемпіонаті України та різних спортивних фестивалях.

_dsc0643
А ні сильна спека, а згодом і злива, не завадили провести чемпіонат. Матч відбувся за будь-яких умов. Спортсмени-десантники не поступалися один-одному, як то кажуть «грали на повну».

_dsc0649

_dsc0652

_dsc0653

В ході напруженої та безкомпромісної боротьби, абсолютними переможцями чемпіонату ДШВ з регбі-7 стала команда «Соколи» з 95 окремої десантно-штурмової бригади. Другу сходинку п’єдесталу посіли Львівські десантники – збірна 80 окремої десантно-штурмової бригади. Почесне третє місце вибороли Миколаївські десантники – команда 79 окремої десантно-штурмової бригади.

_dsc0669

_dsc0678

Переможців чемпіонату було нагороджено перехідними кубками, грамотами та цінними подарунками від командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського.
Окрім того, гості свята мали змогу оглянути сучасні зразки бойової техніки, яка стоїть на озброєнні в підрозділах українського десанту, а також сфотографуватися на згадку.

_dsc0755

_dsc0744

_dsc0696

_dsc0687

_dsc0733

Нагадаємо, що регбі активно застосовується та пропагується в багатьох арміях країн НАТО. Даний олімпійський вид спорту був впроваджений в Десантно-штурмових військах на весні поточного 2019 року за ініціативи командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського. Регбі значно підвищує фізичні навички десантників зі швидкості, спритності, витривалості, координації рухів та боротьби.

_dsc0774

_dsc0784

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України