У Десантно-штурмових військах визначили найсильніших з армспорту

У Львові, на базі 80 окремої десантно-штурмової бригади відбувся чемпіонат Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з армспорту.

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #80одшбр

Змагалися за право бути кращими шість збірних команд з військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Суддівську колегію чемпіонату очолив президент Львівської обласної федерації армспорту Богдан Іваницький.

img_7659

img_7626

img_7641

img_7620

Начальник фізичної підготовки і спорту командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України підполковник Андрій Палагін відзначив, що не зважаючи на те, що чемпіонат серед частин ДШВ з даного виду спорту проводиться вперше, всі його учасники підготовлені на сто відсотків.

img_7503

– За результатами змагань, буде підготовлена збірна команда ДШВ з армспорту для участі у змаганнях на першість Збройних Сил України, – повідомив офіцер.

img_7531

img_7757
В ході напруженої боротьби, переможцями чемпіонату стала команда з 80 окремої десантно-штурмової бригади. Другу сходинку п’єдесталу посіли десантники Навчального центру. Почесне третє місце вибороли Житомирські десантники – команда 95 окремої десантно-штурмової бригади.

img_7723

img_7715img_7769

Переможців чемпіонату було нагороджено перехідними кубками та грамотами.

Прес-служба 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ