НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ ЗАВЕРШЕНІ: РЕЗЕРВІСТИ ПЕРШОЇ ЧЕРГИ ЗАВЕРШИЛИ НАВЧАННЯ І ВІД’ЇЖДЖАЮТЬ ДОДОМУ

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #79одшбр

60 05 00

59

Резервісти, які протягом минулих двох тижнів проходили навчальні збори на базі військової частини, сьогодні завершили курс навчання і від’їжджають за місцями проживання. Протягом часу, відведеного для проведення навчання, резервісти залучалися до занять з вогневої, тактичної, медичної підготовки, пройшли тренування у складі відділень, залучалися до проведення бойових стрільб і здійснили безпарашутне десантування з вертольоту за допомогою системи «Канат-1».

10 35 34 25 24a 24 23

Позаду – два тижні напружених нелегких занять, ранній підйом і пізній відбій, життя за розпорядком дня військової частини, нелегкі тренування зі зброєю в руках, але в очах сяє радість та задоволення: вони, резервісти, виконали всі поставлені навчальні завдання, поновили свої вміння та навички, перевірили себе на вогневих рубежах і знайшли нових друзів.

Командир військової частини подякував резервістам за виконані навчальні завдання. За результатами проходження навчальних зборів кращі резервісти під час урочистого ранкового шикування були нагороджені подяками, грамотами та пам’ятними подарунками.
Резервісти, які отримали відзнаки, у інтерв’ю відзначили насиченість і повноту проведених занять.

57 55 52 50 45 39

-Всього вистачало. Сподобалися навчання, заняття, як нам пояснювали і показували керівники, доводили до нашого розуміння. Я з 2016-го року в оперативному резерві частини, і порівнюючи, скажу – все змінилося в кращу сторону.

-Найбільше запам’яталося безпарашутне десантування з вертольоту за допомогою «Канату». Це залишило сильні враження! – поділився враженнями резервіст.
Немало з присутніх за результатами проходження навчальних зборів виявили бажання продовжити службу за контрактом і у військовому резерві, тому цьогорічні навчальні збори стали для них свого роду успішним «випробовувальним терміном». У військовій частині до таких осіб з числа резервістів – повне сприяння у облікуванні та оформленні відповідних документів.

100 90 80 75 70 65

Після проходження зборів резервісти у встановленому порядку здали закріплені за ними предмети інвентарного майна, речового забезпечення та екіпіровки, отримали документи і організовано відбули додому, до близьких та рідних, які з повним правом можуть пишатися своїми захисниками.

Пресслужба 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв