“Вона не зупиняється на досягнутому”

Чемпіонка та призерка України по самбо, Майстер Спорту України, офіцер групи підготовки штабу, пройшовши дорогу від солдата до офіцерських погонів вона не зупиняється на досягнутому і продовжує вдосконалюватись як спортсмен, як військовослужбовець, як мама.

Сьогодні ми хочемо познайомити Вас з тендітною жінкою, військовослужбовцем

81 окремої аеромобільної бригади, молодшим лейтенантом Тамілою Абдухаліковою та розповісти як змінює життя армія.
Дивлячись на неї, ніколи не спаде на думку, що ця маленька жіночка може долати десятки кілометрів за лічені хвилини, займатися мультиспортом і навіть служити у Десантно-штурмових військах!
Так, свій бойовий шлях Таміла почала з 2016 року, вступивши до лав Збройних сил України як солдат. Як зазначає наша героїня, то саме військова служба посприяла її розвитку у спорті.
-Ні для кого не секрет, що фізична підготовка – це невід’ємна частина життя десантника, для цього виділяється спеціальний час, кожного дня, що дає змогу розвиватися і йти вперед, – зазначає молодший лейтенант Абдухалікова.
На її рахунку масштабний біговий марафон до 150-річчя Краматорська, який зібрав понад 3000 атлетів з різних міст України та інших європейських держав, на якому Таміла здійснила забіг на 21 км та ввійшла у трійку перших, Race Nation (біг з перешкодами), Mariupol-Racе (змагання з мультиспорту) і так далі.
Ще одним хоббі нашої військовослужбовиці є pole dance – сучасний вид фітнесу, який поєднує елементи танцю та акробатики. До речі, ці заняття вона відвідує не одна, а з донечкою, яка також розділяє її інтереси до цього виду спорту.
Окрім служби, занять спортом, виховання дітей, Таміла цікавиться психологією та навчається на магістратурі за спеціальністю «Психологія».
На запитання, звідки Ви берете на це все час, посміхається та відповідає, що час завжди знаходиться на те, що дійсно цікаво. Зараз планує приділити більше часу для вивчення англійської мови. На меті має відвідати Spartan Race (світовий лідер забігів з перешкодами) та повернутися звідти з перемогою.
Ось такі у нас десантниці!
Щиро бажаємо Тамілі успіхів та віримо в її перемогу
Служба зв’язків з громадськістю 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України