Дніпровські десантники нарощують бойову міць

В рамках програми бойової підготовки, воїни-десантники підрозділи 25 окремої повітрянодесантної бригади удосконалюють практичні навички володіння озброєнням та військовою технікою.

01-9

З самого ранку на військовому стрільбищі, поблизу селища Гвардійське, чути звуки автоматної черги та гул бойових машин. Саме так «марунові берети» розпочали свій звичайний робочий день.

У ході заходів, десантники виконували вправи стрільб зі стрілецької зброї, вдосконалюючи знання з основ та правил стрільби. Вправи виконувалися з різних положень – лежачи, з коліна, стоячи , відповідно до умов виконання.

01-2

Тим часом, під керівництвом медичних інструкторів, що разом зі своїми підрозділами пройшли усі терни російсько-української війни, особовий склад бойової бригади навчався надавати домедичну допомогу собі та умовно пораненому побратиму, детально вивчали способи евакуації пораненого з поля бою.

На наступних навчальних точках десантники вправлялися з одягання протигазів, приведення зброї до нормального бою, відпрацьовували нормативи підготовки до бою.

На танкодромі, на спеціально облаштованому маршруті, «крилаті піхотинці» вдосконалювали свою майстерність з водіння бойових машин у складних умовах місцевості.

01-13

Так, десантники долали підйоми та спуски, не знижуючи швидкості, колійний міст та умовні мінно-вибухові загородження, професійно проходили протитанковий рів.

01-7

Підтримання повної бойової готовності – важлива складова бойової підготовки десанту, бо саме підрозділи Десантно-штурмових військ Збройних Сил України «ЗАВЖДИ ПЕРШІ» ставали, стають і готові стати знову на захист рідної землі, свого українського народу!

Пресслужба 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України