У 25 бригаді визначили кращих спортсменів-десантників з гирьового виду спорту

Нещодавно на Дніпропетровщині, у 25-й окремій повітрянодесантній бригаді Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбувся турнір з гирьового спорту серед підрозділів військової частини.

Участь у змаганнях взяло понад 30 учасників у вагових категоріях до 63 кг, до 68 кг, до 73 кг, до 78 кг, до 85 кг, до 95 кг.

Після реєстрації, детального інструктажу з техніки безпеки та опитування лікарем, армійські спортсмени пройшли зважування та розподіл по командах.

У турнірі брали участь не лише чоловіки, а й жінки-військовослужбовці, які ні чим не поступалися чоловікам і показали свою силу і витримку в особисто-командній першості.

За умовами змагань, спортсмени вправлялися у виконанні ривка гирі вагою 24 кг та підніманні двох гирь по довгому циклу.

Змагання пройшли у дружній атмосфері як поза помостом, так і в чесній боротьбі на помості, але переможці були визначені. Кращими спортсмени за результатами даного турніру стали: Олександр Сорока, Микита Соболєв, Сергій Воколюк, Олександр Кузьмін, Дмитро Меріхов, Сергій Деньгуб, Лілія Цілуйко.

За словами начальника фізичної підготовки і спорту 25-ї окремої повітрянодесантної бригади майора Дмитра Солошенка, учасники змагань показали гарний результат, проте не готові зупинятися на досягнутому, удосконалюючи свої фізичні можливості.

Після закінчення змагань, переможців нагородили медалями, кубками та грамотами.

Прес-служба 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України