Радниця Головнокомандувача ЗС України з ґендерних питань розповіла офіцерам Командування ДШВ про особливості ґендерної політики у ЗС України

В рамках робочої поїздки до Житомирського гарнізону, радниця Головнокомандувача Збройних Сил України з ґендерних питань Вікторія Арнаутова відвідувала Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Як результат відбулася активна взаємодія з офіцерами органу військового управління окремого роду військ щодо ґендерної рівності жінок і чоловіків, потреби військовослужбовців щодо необхідного забезпечення, створення рівних умов, як в пунктах постійної дислокації військових частин, так і районах виконання завдань тощо.
– Коли у підрозділах військових частин покращуються побутові умови для військовослужбовців-жінок, то вони автоматично покращуються і для чоловіків, – відзначила радниця.
Також під час зустрічі піднімалися питання щодо проблематики всіх видів забезпечення, соціального захисту, прав людини та важливості формування ґендерної компетентності у військових командирів тощо.
На завершення зустрічі, Вікторія Арнаутова привітала офіцерів-десантників з прийдешнім професійним святом – Днем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, яке буде відзначатися 21 листопада.
Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ ЗС України