У Житомирі з нагоди професійного свята, воїнів-десантників відзначили Державними нагородами та відомчими відзнаками

Сьогодні 21 листопада, з нагоди святкування Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, у місті Житомир, на території Командування ДШВ ЗС України відбулися урочисті заходи.
2
На свято до воїнів-десантників завітали ветерани українського десанту, поважні гості та представники духовенства.
Розпочався захід з виносу Бойового прапору військової частини – Командування Десантно-штурмових військ ЗС України.
1
У своєму виступі командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк наголосив, що «Сьогодні Десантно-штурмові війська є одним із найбільш мобільних і боєздатних компонентів Українського війська, який спроможний виконувати широкий спектр завдань в найскладніших умовах обстановки!».
5
Під час мітингу, хвилиною мовчання було вшановано полеглих бойових побратимів, які загинули захищаючи суверенітет та територіальну цілісність рідної Батьківщини.
4
Генерал-лейтенант Євген Мойсюк у своєму виступі також подякував кожному військовослужбовцю Десантно-штурмових військ за самовіддану службу Україні та побажав їм та їхнім родинам щастя, міцного десантного здоров’я, достатку та нових звершень.
7
Під час урочистостей, командувачем були нагороджені військовослужбовці ДШВ Державними нагородами – бойовими орденами «Богдана Хмельницького» та «За мужність», а також відомчими відзнаками та цінними подарунками.
9
Після завершення заходу, керівний склад Командування ДШВ ЗС України відвідав Смолянське військове кладовище, де поклали квіти до могил полеглих воїнів-десантників.
10
Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ ЗС України