До Навчального центру ДШВ ЗС України прибувають команди молодого поповнення призову «Осінь-2020»

В рамках призовної кампанії «Осінь-2020», до Десантно-штурмових військ Збройних Сил України для проходження строкової військової служби прибувають молоді рекрути.
Географія цьогорічного осіннього призову охоплює багато областей України. Зокрема Запорізьку, Дніпропетровську, Київську, Львівську, Вінницьку, Одеську та Полтавську області.
За словами заступника начальника 199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України
з морально-психологічного забезпечення підполковника Дениса Сенчковського, мотивація у юнаків до військової служби саме в Десантно-штурмових військах – дуже висока.
– Це надало змогу старшим команд під час роботи у військкоматах, з великої кількості бажаючих призовників відібрати лише найкращих, – повідомив підполковник Денис Сенчковський.
Наразі, усі рекрути будуть проходити курс загальновійськової підготовки. За цей час, вони отримають необхідні знання та навички, ази ратної справи. Після цього, на молоде поповнення чекає складання Військової присяги на вірність українському народові та Клятва десантника.
Слід зазначити, що програма підготовки молодого поповнення у Навчальному центрі ДШВ буде досить насичена та інтенсивна. На строковиків очікують заняття з різних предметів бойової підготовки, спортивні заходи, обкатка танком, подолання вогневої штурмової смуги та багато іншого.
В подальшому, молоді десантники продовжать службу у військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України