Привітання командувача Десантно-штурмових військ з Днем Збройних Сил України

Дорогі воїни!
Шановні ветерани!
Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!
Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі, в усі часи був покликанням та священним обов’язком кожного громадянина!
Історія українського війська, сповнена славетними бойовими традиціями наших пращурів, великими перемогами козацтва та інших поколінь захисників. У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх воїнів, назавжди збережеться їхня безмежна відданість та любов дo Батьківщини.
Мужність та героїзм, самовідданість та високий професіоналізм, проявлені українськими воїнами під час бойових дій на Сході країни, назавжди вкарбується золотими літерами у новітню історію Збройних Сил України.
Переконаний, що в будь-якій ситуації, особовий склад Збройних Сил України з честю виконуватиме свій обов’язок перед Батьківщиною, надійно захищатиме територіальну цілісність та недоторканість України, мир і спокій українського народу.
Тож, нехай у цей день, Ваші серця наповнюються гордістю за нашу Державу, за її Збройні Сили та вірою у Перемогу!
Зичу Вам та Вашим рідним сил і наснаги в усіх Ваших справах і починаннях, невичерпної життєвої енергії та незламної волі в подоланні труднощів військового буття!
Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі!
Слава Десантно-штурмовим військам!
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!
Командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
генерал-лейтенант                                                        Євген МОЙСЮК