Житомирські десантники підвищили практичні навички під час тактичних занять з нічною стрільбою з великокаліберних кулеметів та озброєння бронемашин

На Житомирщині тривають заходи підготовки підрозділів 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

?????????

Для підвищення практичних навичок з ведення вогню та управлінням дій підрозділів, Житомирські десантники провели тактичні заняття з нічною стрільбою з великокаліберних кулеметів та озброєння бронеавтомобілей «Козак-2».

129617661_1352475038431986_1692223978877823829_o

Також були відпрацьовані дії командирів десантно-штурмових відділень в управлінні підрозділами, управлінні їх вогнем в нічний час доби тощо.

?????????

Виконувати завдання вночі набагато складніше, оскільки тут потрібно чітко знати порядок дій і швидко орієнтуватися відповідно обстановки. Адже видимість вкрай обмежена. Для цього особовий склад десантно-штурмових підрозділів використовує прилади нічного бачення, а на машинах – відповідні прилади спостереження.

?????????

За словами командира десантно-штурмового підрозділу, такі вправи показують рівень підготовки військовослужбовців, розрахунків та екіпажів бронемашин.

?????????

– Ми зобов’язані готувати особовий склад до якісного виконання бойових завдань у будь-який час доби та при будь-яких погодних умовах, – підкреслив командир підрозділу.

?????????

Служба зв’язків з громадськістю 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України