Авторська виставка десантниці 25 окремої повітрянодесантної бригади на Дніпропетровщині

Нещодавно у Музею «Громадянського подвигу Дніпропетровщини в подіях АТО» відкрилася виставка робіт десантниці 25 окремої повітрянодесантної бригади старшого солдата Катерини Полякової.

У своїх роботах авторка зобразила своїх бойових побратимів, військовослужбовців легендарної повітрянодесантної бригади, тих хто зі зброєю в руках вже сьомий рік виборює цілісність та незалежність нашої країни, справжніх чоловіків, героїв сьогодення.

– З початком війни я жодного разу не брала у руки фарби та олівці, не виникало жодного бажання доторкнутися до мистецтва. Страшні події в країні дуже вплинули на мене. Звістки про загибель хлопців, що стояли з тобою в одному строю, знищення міст та селищ ворожої армією, страждання цивільного населення, цей жах розривав мені серце. Я народилася і виросла на Луганщині, там отримала освіту, там розпочала свою військову службу, тому події на Сході України так зачипили мою душу.

Але на початку цього року я відчула потребу в малюванні. Побачивши світлини бійців, а потім їх самих у тих умовах, на передовій, я почала писати.Найбільше вражали очі.Вони неймовірні, в них поєдналися сила, міць, жага до життя, любов…Це очі справжніх людей, які бачили пекло війни.Мабуть з відси і пішла назва “Очі війни”…, поділилася автор картин старший солдат Катерина Полякова.

На виставці у залі пам’яті Першого музеюАТО у місті Дніпро, десантниця презентувала 15 своїх робіт, але зупинятися на цьому талановита дівчина не збирається. У планах Катерини є продовження написання воїнів-десантників, а також мрія- створити жіночі портрети, з числа військовослужбовців своєї героїчної бригади , що усі роки війни пліч-о-пліч з чоловіками стримують збройну агресію знахабнілого сусіда.Важливо відмітити багаторічну дружбу з 25 ОПДБр та Музею «Громадянського подвигу Дніпропетровщини в подіях АТО» , співробітники та волонтери якого постійно дарують патріотичну літературу військовим та організовують екскурсії учнівської молоді у частину.

В свою чергу, дніпровські десантники з великою вдячністю за активну громадянську позицію, за тісну співпрацю з 25 окремою повітрянодесантною бригадою, за віру в Десантно-штурмові війська Збройних Сил України, вручили працівникам музею подяку та прапор з символікою військової частини.

Пресслужба 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України