Підсумки бойової та службової діяльності 2020-го року: Миколаївським десантникам є чим пишатися

У 79-й окремій десантно-штурмовій бригаді Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбулося підведення підсумки бойової та службової діяльності підрозділів військової частини за 2020 рік.

Під час доповідей, заступниками командирів за різними напрямків були визначені кращі бойові підрозділи та підрозділи забезпечення з відзначенням рейтингу.

Так, протягом 2020 року, представники підрозділів миколаївської бригади регулярно залучалися до участі у фахових конкурсах та змаганнях різного рівня та неодноразово здобули призові місця.

Зокрема, цього року у фахових конкурсах показали свої вміння артилеристи, кулеметники, снайпери, розрахунки АГС-17. Високі результати також показали інженерний підрозділ, підрозділ РХБ захисту, інші. На завершення підведення підсумків, були визначені основні завдання на наступний 2021 році.

Зокрема, організація заходів бойової підготовки, належне утримання та обслуговування озброєння та військової техніки, дотримання військової дисципліни, зразкове виконання поставлених завдань тощо.

Пресслужба 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України