Дніпровські відпрацювали безпарашутне десантування за допомогою спеціального обладнання з вертольоту Мі-8

Військовослужбовці строкової військової служби, які нещодавно поповнили лави 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України, разом з досвідченими контрактниками відпрацювали десантування безпарашутним способом за допомогою спеціального обладнання.

Десантування відбувалося з вертольоту Мі-8 за допомогою комплекту знімного бортового обладнання «КАНАТ-1», з висоти 5, 10 та 20 метрів.

Напередодні, на повітрянодесантному комплексі військової частини, військовослужбовці у складі підрозділів пройшли відповідну підготовку на наземному тренажері, відпрацювавши всі елементи вправи. Лише після цього були допущені до практичного етапу.

За словами керівника заняття, особовий склад показав досить хороші результати. Дії були чіткими, зваженими, відчувалася підготовка особового складу та злагодженість підрозділів, поставлені задачі виконані, а мета заняття – досягнута.

Не стримують радісних емоцій і військовослужбовці строкової військової служби, яким вперше довелося практично відпрацювати спуски.

– Я лише два місяці тому прийшов на строкову службу, але вже чітко вирішив підписати контракт з найкращою бригадою Десантно-штурмових військ. Не можу сказати, що стати військовим це була мрія дитинства, але побачивши все, як то кажучи, з середини, розумію, що хочу пов’язати своє життя зі службою в Збройних Силах України та стати справжнім десантником. Зараз, після здійснення спусків переповнюють емоції, адреналін, радість і навіть гордість, – поділився враженнями солдат строкової служби Дмитро Верьовкін.

Наразі, заняття з повітрянодесантної підготовки у військовій частині продовжуються, особовий склад 25-ї бригади разом зі строковиками готується до виконання стрибків з парашутом.
 
Пресслужба 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України