У кращій бригаді Десантно-штурмових військ ЗС України підведено підсумки діяльності за 2020 навчальний рік

Сьогодні 22-го грудня, у 25 окремій повітрянодесантній бригаді відбулося підведення підсумків службової та бойової діяльності підрозділів військової частини.

Під час заходу, заступники командира представили детальний аналіз діяльності по своїм напрямках та за підрозділи бригади.

 

У розгорнутих доповідях, офіцери проаналізували проведену роботу за рік, успіхи у навчаннях та професійних конкурсах, визначили напрямки діяльності, які потрібно покращити.

Окреме питання приділили заходам протидії захворюваності на «COVID – 19» у військовій частині.

Командир бригади подякував особовому складу та наголосив, що завдяки сумлінній службі та зразковому виконанню службових обов’язків усіма присутніми та їх підлеглими, військова частина виконала усі поставленні вищим командуванням завдання та здобула першість у Десантно-штурмових військах за підсумками діяльності у 2020 році.

Після визначення пріоритетних напрямків діяльності та постановки завдань на наступний рік, кращі підрозділи серед парашутно-десантних батальйонів, дивізіонів, окремих бойових підрозділів, підрозділів бойового та тилового забезпечення, отримали відзнаки від командира повітрянодесантної бригади.

Пресслужба 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України