В районі проведення ООС, воїни-десантники продовжують виконувати програму стрибків з парашутом

Десантування здійснювалося з транспортно-бойового вертольоту Мі-8 армійської авіації Сухопутних військ ЗС України.

Досвідчені воїни-десантники здійснювали стрибки з парашутом з висоти 600 метрів зі зброєю та спорядженням: десантним рюкзаком, екіпірованим засобами індивідуального захисту, запасом води тощо.

Окрім цього, свій перший ознайомчий парашутний стрибок з висоти 800 метрів, також здійснили і новоприбулі військовослужбовці бойової бригади ДШВ.

Десантування проводилися під контролем фахівців повітрянодесантної служби військової частини.

Напередодні, кожен “крилатий піхотинець” пройшов та засвоїв курс повітрянодесантної підготовки, відпрацював усі елементи наземного вишколу на повітрянодесантному комплексі та самостійно здійснив укладку бойового куполу.

Керівник стрибків зазначає, що кожен військовослужбовець Десантно-штурмових військ, щорічно виконує обов’язкову програму стрибків з парашутом зі зброєю та спорядженням, їх кількість залежить від вікової групи.

– Важко описати словами свої відчуття, – поділився нестримуючі емоцій один із «першоразників» відразу після приземлення. – Враження – неймовірні! Було дещо складно через сильні пориви вітру, але після приземлення, відчуття переповнюють, і одразу хочеться повторити! Стрибок ніби додав впевненості в собі, в своїх можливостях.

Пресцентр Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation