У 25-й окремій повітрянодесантній бригаді ДШВ ЗС України відбулося комплексне заняття з дотримання заходів безпеки

Напередодні початку нового навчального року у 25 окремій повітрянодесантній бригаді Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбулося комплексне заняття з дотримання заходів безпеки.

Розпочинаючи заняття, командир повітрянодесантної бригади наголосив на важливості дотримання техніки безпеки, уникнення травматизму, як під час виконання завдань за призначенням, так і під час заходів повсякденної життєдіяльності.

Після цього, військовослужбовцям в складі підрозділів, на  розгорнутих навчальних місцях досвідченні офіцери та молодші командири провели змістовні спеціалізовані інструктажі з різних напрямків діяльності.

Зокрема, правила поводження зі зброєю та боєприпасами, особливості надання медичної та домедичної допомоги, дії під час занять з інженерної, фізичної підготовки, правилах експлуатації та обслуговування автомобільної і бронетанкової техніки, тощо. Також десантники закріпили необхідні знання з техніки безпеки під час підготовки до здійснення стрибків з парашутом на повітрянодесантному комплексі.

Заступник командира бригади підполковник Роман Забродський зауважив, що збереження життя та здоров’я наших військовослужбовців – є найбільш пріоритетним завданням, яке стоїть перед командирами всіх рівнів.

Необхідно відзначити, що інструктажі з техніки безпеки для особового складу повітрянодесантної бригади проводяться постійно. Це безперечно забезпечує особовий склад необхідними знаннями та навичками щодо дотримання мір безпеки як на службі, так і в позаслужбовий час. 

 
Пресслужба 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України