У Миколаєві зустріли воїнів-десантників, які повернулися після виконання завдань в районі проведення ООC

У Миколаєві відбулися урочисті заходи з нагоди повернення до пункту постійної дислокації підрозділів 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України після виконання завдань за призначенням в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Протягом визначеного періоду, воїни-десантники зі зброєю в руках захищали мир та спокій українських громадян на Сході нашої держави.

Під час урочистого шикування, миколаївським десантникам були вручені державні нагороди, відомчі відзнаки та цінні подарунки.

Гостями урочистого заходу стали керівники обласної та місцевої влади міста Миколаєва. Зокрема, посадовці дякували воїнам за службу, висловлювали слова підтримки та подяки, вручали військовій частині цінні подарунки.

– Миколаївщина пишається Нашою героїчною бригадою і Вашими справами, які Ви робите! Від обласної державної адміністрації ми допомагали і будемо допомагати Вашій бригаді, – сказав заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Ігор Кузьмін.

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич також привітав десантників з поверненням до рідного міста.

– Воля, незалежність та свобода – це те, що потрібно виборювати кожен день. Ви робите так, аби ми тут жили спокійно і відчували себе в безпеці. Хочу подякувати за Вашу щоденну працю та за сумлінну службу Україні!

Командир військової частини подякував особовому складу за віддану службу і окреслив найближче коло завдань:

– Дорогі воїни! Ми повернулися, але нас чекає ряд заходів, які необхідні для нашої якісної підготовки і успішного виконання завдань в подальшому. Ми будемо готуватися, наполегливо і впевнено. Нас очікує період напруженої бойової підготовки. Вірю в кожного, знаю, що зможемо, і ми це не раз доводили, – сказав командир 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

За час перебування в районі проведення Операції об’єднаних сил, військова частина мала поранених воїнів і втратила загиблим одного  військовослужбовця – солдата Євгена Чумаченка.

Присутні на урочистому шикуванні вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Меморіалу загиблим воїнам 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.

Наразі   військовослужбовці  бригади  матимуть  відведений  час  для  відпусток та вихідних днів, щоб з радістю зустрічати Різдвяні свята у колі своїх родин.

P.S. Відео, оприлюднене небайдужими городянами щодо повернення підрозділів бригади напередодні Нового року, було завчасним та поспішним. Адже на той час, ще визначений особовий склад та бойова техніка бригади продовжували виконувати завдання за призначенням.

Пресслужба 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України