«Теплом зігріємо серця»: дітям Миколаївських десантників вручили Різдвяні подарунки від української діаспори з Іспанії та США

У Миколаєві, діти військовослужбовців 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України отримали Новорічні та Різдвяні іменні подарунки від української діаспори з Іспанії та США – від членів Спілки Української Молоді в рамках акції «Теплом зігріємо серця».

Представник Миколаївського осередку Спілки Української Молоді Ольга Поліщук розповіла про велику організаційну роботу, яка передувала святу.

– Це світова акція, «Теплом зігріємо серця» , яка проводиться з 2014 року. У Миколаєві – лише вдруге. Пакунки надходили з-за кордону, з Королівства Іспанії, з США, інші пакунки фінансувалися також Канадою. Ми зібрали понад 400 пакунків для дітей військовослужбовців вашої бригади. Частина подарунків ще в дорозі, більше місяця йдуть зі США… Але більше частина вже є і ми раді привітати і вас, шановні військовослужбовці, Ви нещодавно повернулися до рідного Миколаєва, і ваших дітей вітаємо з Різдвяними святами.

Різдвяні подарунки викликали щиру радість і захоплення у малечі.

Кожен подарунок – оригінальний, абсолютно однакових та типових – не було. Ровесники з української діаспори з Іспанії та США подарували дітям миколаївських десантників іграшки та сувеніри, пакунки солодощів, олівці, приладдя для занять творчістю, книги, інші милі дитячому серцю речі, акуратно упаковані в нові шкільні рюкзаки.

Представники структури морально-психологічного забезпечення підрозділів завчасно зібрали необхідні списки дітей і організували черговість отримання подарунків, щоб уникнути скупченості.

Миколаївські десантники висловили щиру вдячність активістам Спілки Української Молоді за небайдужість, за волонтерство та Різдвяний настрій для дітей військовослужбовців.

Пресслужба 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України