Командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк вручив Дніпровським десантникам Державні нагороди та відомчі відзнаками

В рамках службового відрядження на Дніпропетровщину до 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк взяв участь у заходах з нагоди початку нового навчального року.

Командувач Десантно-штурмових військ довів командуванню повітрянодесантної бригади та командирам підрозділів основні завдання на новий навчальний рік.

Генерал-лейтенант Євген Мойсюк подякував воїнам-десантникам за сумлінне виконання службових і бойових завдань та звання кращої військової частини серед бригад Десантно-штурмових військ за підсумками 2020 року.

Також він висловив сподівання, що Дніпровські десантники й надалі примножуватимуть свої досягнення і здобутки під час службової та бойової діяльності.

Після цього, командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк вручив військовослужбовцям Державні нагороди та відомчі відзнаки.

Пресслужба 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України