«Сержант – це зразок для солдатів, лідер для підлеглих та опора для командира!»

На Дніпропетровщині у 25-й окремій повітрянодесантній бригаді Десантно-штурмових військ Збройних Сил України тривають збори з командирами відділень, обслуг, розрахунків та заступниками командирів бойових машин – навідниками-операторами.

Так, протягом тижневих зборів, молодші командири повітрянодесантної бригади підвищать теоретичні та практичні знання і навички з основних предметів бойової підготовки, а також роботі з підлеглим особовим складом.

Розпочинаючи захід, керівник збору – заступник командира 25-ї окремої повітрянодесантної бригади підполковник Роман Забродський відзначив:

«Сержант – це зразок для солдатів, лідер для підлеглих та опора для командира! Він відповідає за успішне виконання особовим складом бойових завдань, їх підготовку, а також виховання та військову дисципліну!

У перші дні збору, молодші командири детально обговорювали методику роботи з підлеглим особовим складом, заходах щодо запобігання правопорушень та зміцнення військової дисципліни у військових колективах, дотримання вимог чинного законодавства України тощо, методику організації проведення занять з фізичної, повітрянодесантної підготовки у підпорядкованих підрозділах та інше.

Надалі, на сержантський склад повітрянодесантної бригади, який залучається до зборів, чекають практичні заняття з визначених дисциплін бойової підготовки.

Відзначимо, що концепцією зборів є спільне рішення, що кожен з молодших командирів повинен відповідати потребам сучасного війська та постійно підвищувати свій професійний рівень.

Пресслужба 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України