У 25-й окремій повітрянодесантній бригаді тривають заходи підготовки особового складу

Підготовленість та навченість особового складу –  найважливіший показник боєздатності підрозділу, частини, або військового з’єднання. Саме тому, у 25-й окремій повітрянодесантній бригаді цьому приділяється максимальна увага.  Навчальний процес  передбачає як індивідуальну  підготовку військовослужбовців так і у складі підрозділів.

Так, на повітрянодесантному комплексі військової частини заняття тривають з ранку до вечора. Особовий склад, який нещодавно поповнив ряди легендарної бригади розпочав підготовку до здійснення стрибків з парашутом. Серед тих, хто навчається бути справжнім десантником – усі рівні, вимоги однакові як для солдатів так і для офіцерів, панує повна гендерна рівність, представниці прекрасної статі виконують усі навчальні вправи на рівні з чоловіками.

Протягом двох тижнів десантники, детально вивчатимуть будову людських десантних парашутних систем, практично відпрацюють дії парашутиста від посадки у повітряне судно до приземлення на наземних тренажерах повітрянодесантного комплексу. А після складання заліку, в який входить і самостійна укладка бойового «куполу», вони будуть допущені до здійснення свого першого стрибка з парашутом.

Також підвищують свій професійний рівень і офіцери-артилеристи повітрянодесантної бригади. Окрім огляду екіпіровки, «боги війни» вдосконалювали свої знання та професійні навички під час проведення теоретичних та практичних занять зі стрільби та управління вогнем, вправлялися у розв’язанні тестових завдань. Адже індивідуальна підготовка офіцерів-артилеристів дуже важлива. Саме від професійного рівня командира залежить і рівень підготовки підрозділу та відповідно його готовність до виконання завдань за призначенням.

Наразі навчальний процес дніпровські десантники продовжують.

Пресслужба 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України