У 199 Навчальному центрі розпочалася загальновійськова та фахова підготовка курсантів для ДШВ та Морської піхоти ВМС ЗС України

У Житомирі, на базі Навчального центру ДШВ розпочалася базова загальновійськова та фахова підготовка для військовослужбовців бойових військових частин Десантно-штурмових військ і Морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Зайняття для новоприбулих військовослужбовців розпочалися з вхідного контролю, соціально-психологічного вивчення та здачі нормативів з фізичної підготовки.

Окрім занять в класах, парках бойових машин та спортивних містечках, курсантів очікують насичені польові заняття. Саме на них будуть удосконалені практичні навички та оцінені індивідуальні спроможності кожного військовослужбовця під час виконання навчальних завдань, поряд з фізичними та психологічними навантаженнями.

Також, програмою підготовки передбачено виконання стрибків з парашутом після проходження курсу повітрянодесантної підготовки.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника 199-го Навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України підполковник Олександр Купінський розповів:

– В основу базової загальновійськової підготовки, яка розрахована на три місяця, покладено навчання за стандартами підготовки з основних предметів бойової підготовки. Зокрема, підготовка та тематика проведення занять підбирається з урахуванням їх змістовного поєднання з метою отримання максимальної ефективності проведених занять. За результатами цього, військовослужбовці повинні отримати індивідуальні знання та навички, виконати повний перелік різних вправ і нормативів з основних предметів підготовки, а також пройти курс вивчення дій в складі відділення (взводу).

– Поряд з цим, продовжив розмову підполковник Олександр Купінський, – під час безпосередньо фахової підготовки, спеціалісти артилерії, механіки-водії, розвідники та інші фахівці зможуть удосконалити свою професійну майстерність, яка їм необхідна під час служби в бойових підрозділах Збройних Сил України.

Поділилися своїми враженнями і курсанти Навчального центру ДШВ ЗС України.

– Особисто я очікую отримати необхідний багаж знань за своєю спеціальністю. Адже чим більше знань та навичок я здобуду під час підготовки, тим легше мені буде виконувати бойові завдання, – розповів навідник кулемета одного з підрозділів 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України солдат Микита Каплунов.

Своїми думками поділився і розвідник одного з підрозділів окремої бригади морської піхоти ВМС ЗС України матрос Кирило К.:

– За майже півтора року військової служби, мені вдалося непогано освоїти свій фах. Але я знаю, що зупинятися на досягнутому ще рано. Є в мене таке правило – постійно удосконалюватися. Тому я впевнений, що проведені місяці в Навчальному центрі стануть для мене наступним кроком в підвищенні професійної майстерності та військової кар’єри. Також хочу побажати всім моїм новим товаришам по службі – успіхів під час підготовки!

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ ЗС України