«Щоб добре навчати підлеглих – рівень підготовки молодших командирів повинен бути найвищим!»

На Дніпропетровщині завершився збір з командирами відділень,  обслуг, розрахунків та заступниками командирів бойових машин – навідниками-операторами 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Так, протягом тижня, молодші командири підвищували теоретичні знання та практичні навички з основних предметів підготовки, а також методиці організації проведення занять з підпорядкованим особовим складом бойових підрозділів.

Основна увага керівництва збору зверталася на методику роботи сержантів з особовим складом, управлінню підрозділами, діям відділень в різних видах загальновійськового бою, організації системи спостережень, роботі на сучасних засобах зв’язку, ведення вогню зі стрілецької зброї, озброєння бойових машин, надання першої медичної допомоги тощо. Також, поза увагою не були залишені організація проведення занять з повітрянодесантної та фізичної підготовки.

Сержантський склад командних спеціальностей показав високий рівень знань та навченості. Адже має за своїми плечима чималий практичний досвід ведення бойових дій, відповідно і особистої підготовки військовослужбовців.

– Боєздатність особового складу, його готовність до виконання завдань за призначенням, володіння технікою та озброєнням і, звичайно, ж рівень фізичної підготовки підлеглих – це щоденні завдання для сержантського складу. Щоб добре навчати підлеглих – рівень підготовки молодших командирів повинен бути найвищим! – відзначив керівник збору – заступник командира 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України підполковник Роман Забродський.

На цьому етап підготовки особового складу повітрянодесантної бригади не закінчується, навчальний процес триває.

Пресслужба 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України