Залізом, вогнем, і словом озброєні Львівські десантники

Уже традиційно на початку року Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка передає до однієї з військових частин гарнізону велику добірку книг з історії, філософії, культурології, політології та художніх творів сучасних авторів.

– Це фактично маленька бібліотека, яка складається лише з найновіших видань, − розповів директор університетської книгозбірні Василь Кметь. – Цього разу до збірки ввійшло близько двох сотень новодруків. Це книги, які розповідають про військову історію Львова, визвольні змагання в нашому місті. Тут також є цікава художня література, світові бестселери та чимало наукових видань, які будуть актуальними для наших воїнів.

Цього року свою бібліотеку оновлять воїни окремої десантно-штурмової бригади. До речі, тематику видань було обрано за побажаннями армійців.

– Ми дуже вдячні керівництву бібліотеки за такий неоціненний подарунок, − наголосив офіцер групи ЦВС Командування Десантно-штурмових військ майор Роман Сегейда. – Це добрий приклад популяризації Збройних Сил України. А підібрані для нас книги відкривають нові можливості у вихованні воїнів, їхніх патріотичних почуттів та вивчення правдивої історії України, раніше спотвореної міфами радянської ідеології.

Ще славний гетьман України Пилип Орлик писав у своєму щоденнику, що «великі у своїй славі воїни, відомі своєю відвагою у бою. Але більш славно, аніж убивати людей залізом, це вбити війну словом». Тож у час гібридної війни, коли слово перетворюється з боку агресора на засіб маніпуляції, наші воїни озброєні і залізом, і словом.

Ця акція стала першою ластівкою у рамках запланованих спільних заходів на цей рік львівських десантників і Наукової бібліотеки. Але про все це згодом на шпальтах АрміяInform.

Тарас Грень Кореспондент АрміяInform