У Десантно-штурмових військах ЗС України визначили чемпіона з футзалу (фото + відео)

Протягом трьох днів, у Житомирі на базі спортивно-оздоровчого комплексу «ФОК» тривали по-справжньому запеклі футбольні баталії. Десантно-штурмові війська Збройних Сил України визначали чемпіона з футзалу серед підпорядкованих військових частин та підрозділів.

Найкращі збірні команди з усіх військових частин українського десанту змагалися між собою за звання кращого. Тож боротьба була досить запеклою та безкомпромісною. Десантники змагалися до останніх хвилин таймів, не втрачаючи надію на перемогу та перелом ситуації.

По завершенню фінального матчу, на футбольній арені пройшла урочиста церемонія нагородження переможців.

За результатами чемпіонату, перше місце та право називати себе «Чемпіонами Десантно-штурмових військ ЗС України  з футзалу» здобула команда 95-ї окремої десантно-штурмової бригади – «Купол-95». До речі, Житомирські десантники вже другий рік поспіль здобувають перемогу у цьому виді спорту.

Друге місце у запеклих футбольних поєдинках виборола команда 79-ї окремої десантно-штурмової бригади – «Десант­-79». Почесне третє місце здобула команда 81-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України – «Патріот».

Щирі вітання гравцям та подальших успіхів висловив командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк, вручивши переможцям перехідний кубок.

Окрім традиційного нагородження команд, організатори турніру вручили грамоти у наступних номінаціях:

«Малий кубок» чемпіонату ДШВ ЗС України з футзалу отримала команда 80-ї окремої десантно-штурмової бригади;

кращий бомбардир – Дмитро Боровський з 79 одшбр (забив 14 голів);

кращий голкіпер  – Леонід Корбут з 79 одшбр;

кращий гравець – Андрій Карманов з 81 оаембр;

кращий тренер – Сергій Данилівський з 95 одшбр;

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ ЗС України