“СКАЖИ “ТАК!” ЖИТТЮ ПІСЛЯ ВІЙНИ” (відео)

У Житомирі, в фойє 25-го гарнізонного будинку офіцерів Десантно-штурмових військ ЗС України відбулася презентація фотовиставки “Скажи “Так!” життю після війни”.
 
 
Дана виставка є досить незвична та своєрідна. Адже на фотосвітлинах зображені Захисники України, батьки, діти та дружини загиблих воїнів, родини військовослужбовців. А також українські сім’ї з дітьми, котрі проживають в районах лінії розмежування.
 
 
Фотороботи об’єднує одне – це люди, які змогли пережити тяжкі та болісні втрати, знайшли в собі силу жити, зростати, любити та мріяти про мир в процвітаючій Україні.
 
 
У заході взяли участь рідні та близькі загиблих військовослужбовців, офіцери командування Десантно-штурмових військ ЗС України, учасники бойових дій, волонтери та учнівська молодь. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисників України, які загинули під час відсічі російської збройної агресії.
 
 
Відкриваючи виставку, директор гарнізонного будинку офіцерів ДШВ ЗС України Лариса Вовкогон висловила вдячність організаторам заходу –Житомирській волонтерці Юлії Толмачовій та координатору проєкту Юлії Бодашевській.
 
 
Лариса Вовкогон зауважила, що сьогоднішня презентація фоторобіт є знаковою подією. Адже саме в цей день, 29 січня 1918 року в Україні відбувся бій під Крутами. Для українського народу він став символом героїзму та самопожертви молодого покоління у боротьбі за незалежність.
 
 
Присутній на заході начальник управління морально-психологічного забезпечення командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України полковник Олександр Пухальський підкреслив, що даний проєкт є подякою рідним та близьким військових, які героїчно загинули захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України.
 
 
– Також фотовиставка сприятиме підвищенню авторитету захисників України та патріотичному вихованню нашої молоді, – відзначив полковник Олександр Пухальський.
 
 
Після огляду зворушливих фотосвітлин, відвідувачів переповнювали емоції…
 
 
Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України