На Харківщині попрощалися із загиблим десантником Дмитром Мироненком

У Харкові в останню путь провели воїна-десантника окремої аеромобільної бригади старшого солдата Дмитра Мироненка, який 14 лютого загинув у районі проведення операції Об’єднаних сил поблизу селища Новолуганське Бахмутського району.

26-річного харків’янина поховали на Алеї слави воїнам, які віддали своє життя за Україну. Віддати останню шану полеглому герою прийшли рідні та близькі юнака, бойові побратими та мешканці міста.

Під час громадської панахиди споминами про Дмитра Мироненка поділилися його товариші, з якими він проходив службу.

– Сміливий, досвідчений боєць, якого поважали в колективі. Справжній патріот України, принциповий у своїх поглядах та у відношенні до служби. Він заслуговував на довге та щасливе життя, але, на жаль, доля розпорядилася інакше. – згадуючи про Дмитра, розповів заступник командира батальйону з морально-психологічного забезпечення капітан Ігор Сук.

Хлопець ще з дитинства мріяв бути десантником, тому  потрапивши на строкову службу в 2017 році  відразу ж виявив бажання проходити її у десантно-штурмових військах. А згодом підписав контракт з оборонним відомством та без зайвих вагань вирушив на захист України.

14 лютого 2021 року під час виконання бойового завдання  внаслідок підриву на невстановленому мінно-вибуховому пристрої воїн-десантник дістав ураження, несумісні з життям. Разом із ним загинули ще два військовослужбовці з Полтавщини.

У Дмитра залишилася мама. 31 березня хлопцеві мало б виповнитися 27 років.

Ми втратили сильного Воїна, але вічною буде про нього Пам’ять!

Віталій Саранцев та Дмитро Чалий, кореспонденти  АрміяInform