НА ЖИТОМИРЩИНІ ДЕСАНТНИКИ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Сьогодні у Житомирі до 32-й річниці виведення військ з Афганістану та Дню учасника бойових дій на території інших держав відбулась урочиста хода та мітинг за участі представників влади області та міста, духовенства, громадських організацій, спілки ветеранів афганської війни, громадськості, військовослужбовців гарнізону.

Представники командування Десантно-штурмових військ разом з іншими вшанували учасників бойових дій на території інших держав покладанням квітів до пам’ятного знаку «Братам, загиблим в Афгані».

Досвід військових, які брали участь у бойових діях на території інших держав, був особливо цінним у 2014-15 роках, коли Україна починала стримувати російську агресію. І сьогодні у військових частинах ДШВ ЗС України проходить службу чимало воїнів, які набули бойового досвіду за кордоном. Вони є справжніми військовими фахівцями, які передають свій багатий досвід особовому складу, що сьогодні боронить Україну.

Низько схиляємо голови перед пам’яттю полеглих та перед подвигом живих учасників бойових дій на території інших держав. Засвідчуємо повагу всім воїнам, які з честю виконували свій військовий обов’язок.

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ ЗС України