Водіння бойових машин та ПДП. Незважаючи на сильні морози та сніг – Дніпровські десантники підвищують бойову майстерність

На Дніпропетровщині тривають заходи підготовки особового складу 25 окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Так, в рамках занять, на танкодромі десантники  відпрацьовують вправи з водіння бойових машин в умовах складної місцевості.

– Постійні практичні заняття з водіння дозволяють в черговий раз підвищити професійні навички механіків-водіїв. Як показав досвід бойових дій, бувають випадки, коли навченість та професіоналізм водія бойової машини рятує не одне солдатське життя, – зазначив керівник заняття. – Тому заняття з  водіями проходить якісно і на постійній основі.

А тим часом, на бригадному повітрянодесантному комплексі, особовий склад одного з підрозділів готується до виконання стрибків з парашутом. Зокрема, десантники поетапно удосконалюють всі необхідні дії під час десантування на наземних тренажерах. Адже від чітких, відпрацьованих до автоматизму дій на землі – буду залежати дії парашутиста в повітрі.

– Не зважаючи на сильні морози та сніг – Дніпровські десантники продовжують підвищують бойову майстерність під час заходів бойової підготовки, – відзначають офіцери повітрянодесантної бригади.

Пресслужба  25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України