Дніпровські десантники подарували святковий настрій жінкам

Напередодні Міжнародного дня прав жінок та миру, у 25 окремій повітрянодесантній бригаді привітали жінок військовослужбовців та державних службовців Збройних Сил України.

На початку концертної програми, представниці прекрасної статі отримали грамоти та подяки від командування військової частини.

– «Жінки – наш духовний тил, джерело наснаги та великого бажання перемоги! Жінка на війні- це безсмертний подвиг, всю глибину якого можна осягнути лише роками мирного життя. Зі святом! Нехай у Ваших домівках завжди панує мир та злагода, Здоров’я Вам та Вашим родинам, здійснення мрій та мирного неба над нашою вільною, незалежною Україною!», – привітав присутніх заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Ігор Огієнко.

Далі, для представниць прекрасної статі чекала яскрава концертна програма. Запальні пісні, у виконанні військового оркестру, наповнили залу надзвичайною атмосферою, даруючи чудовий настрій та пробуджуючи у кожній душі таку довгоочікувану і бажану весну!

Пресслужба 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України