ЖИТОМИРСЬКУ ОБЛАСНУ ШКОЛУ ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ОЧОЛИВ КОЛИШНІЙ ОФІЦЕР-ДЕСАНТНИК, ПІДПОЛКОВНИК ЗАПАСУ АНДРІЙ ПАЛАГІН

Сьогодні, 23 липня заступник голови Житомирська обласна рада Володимир Ширма та керівник департаменту культури, молоді та спорту Житомирська ОДА Максим Обшта представили нового виконувача обов’язки керівника комунального закладу “Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності”.

Ним став, колишній начальник фізичної підготовки і спорту Управління підготовки Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України підполковник запасу, майстер спорту України Андрій Палагін.

“Дякую за високу честь та довіру. Будемо працювати задля спортивного розвитку нашої області. Сподіваюсь на підтримку колективу. Будемо перемагати разом!”, – зауважив під час свого представлення Андрій Палагін.

Довідково: Андрій Палагін у 2005 році закінчив аеромобільний факультет Одеського інституту Сухопутних військ, а згодом Київський Національний Університет фізичного виховання і спорту України, майстер спорту України.

Учасник миротворчої місії в Косово, з 2014 року неодноразово виконував завдання в районах проведення АТО та ООС, відзначений державною нагородою – орденом Богдана Хмельницького ІІІ-го ступеня, відомчими відзнаками МО та ГШ ЗС України.

Необхідно відзначити, що збірні команди Десантно-штурмових військ під його керівництвом неодноразово займали призові місця у багатьох Всеармійських чемпіонатах та інших престижних спортивних заходах.

Протягом 2015-2021 років ним було організовано та проведено: чемпіонати ДШВ з футзалу, волейболу, кросфіту, регбі-7, рукопашного бою, боксу, воєнізованого кросу, зимового та літнього армійських біатлонів, а також низку спортивних змагань серед підрозділів ДШВ в районах проведення АТО/ООС. Він особисто був одним з ініціаторів проведення Всеармійського турніру з рукопашного бою на кубок Героя України Тараса Сенюка, який проводиться щорічно в Житомирі.

Також, активно бере участь в організації спортивних заходів для молодого покоління. Зокрема організував секції з Регбі-7 для школярів та підлітків на базі 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України та 199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!