МОЛОДЬ ОБИРАЄ ДЕСАНТ: ЯКІ ВОНИ СУЧАСНІ РЕКРУТИ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Сучасні рекрути Хмельниччини

Хмельниччина традиційно вже декілька років поспіль серед лідерів з відбору на вступ до військових вишів і на строкову службу. Варто відзначити, що і планове завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на перше півріччя цього року виконано на 110 %. Близько пів тисячі подолян поповнили лави бойових підрозділів і частин Збройних Сил України.

— Серед тих, хто виявив бажання проходити службу за контрактом, значно більший відсоток становлять ті, хто вже має бойовий досвід, — зазначив начальник відділу рекрутингу та комплектування Хмельницького обласного ТЦК та СП капітан Сергій Волковський.

Роман Франчук

Від досвідчених земляків не відстає і молодь. 18-річний Роман Франчук після школи здобув фах автомеханіка, закінчив Красилівський професійно-технічний ліцей. Юнак планує пов’язати своє життя саме з армією. «Я мрію стати офіцером, а поки хочу спробувати послужити за контрактом, щоб упевнитись у тому, чи я витримаю навантаження на службі і чи правильний обрав шлях», — ділиться юнак. А навантаження і справді йому випадуть нелегкі. Адже він проходитиме службу в одному з бойових підрозділів львівської окремої десантно-штурмової бригади. А в десанті служити ой як не просто.

Роман Пилипчук

Пройшов відбір до цієї ж бригади і Роман Пилипчук. Юнак після школи протягом року навчався у Старокостянтинівському ліцеї, займався спортом. Військовим хлопець вирішив стати, ще коли навчався в школі. «Мама звісно була не в захваті від новини, що я оформив документи й відбуваю в навчальний центр. Але, знаючи мій характер, змирилась і тепер у всьому мене підтримує», — каже Роман.

Це лише два представники з групи охочих проходити службу саме в Десантно-штурмових військах. Офіцер — представник частини, що проводив перевірку та відбір кандидатів у територіальному центрі комплектування, залишився задоволеним майбутніми десантниками. Попереду їх очікує вишкіл у навчальному центрі за програмою бойової й фахової підготовки.

Вони молоді й амбітні, можливо, юнацький романтизм переважує тут сувору реальність сьогодення, але те, що ці молоді люди свідомо стають до лав захисників України у такий важкий для країни час — відбиття російської агресії, заслуговує на повагу й підтримку суспільства.

Удачі вам хлопці!

Сергій Жмурко, кореспондент Інформагентства АрміяInform