З НАГОДИ ЧЕРГОВОЇ РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ 25-Ї ОКРЕМОЇ ПОВІТРЯНОДЕСАНТНОЇ БРИГАДИ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК ЗС УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ (фоторепортаж)

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Сьогодні, 16 липня легендарна 25 окрема повітрянодесантна бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відзначає чергову річницю від дня створення військової частини.

З нагоди урочистостей до десантників завітали почесні гості: керівники області, міста Дніпра, представники громади та духовенства.

Кращих військовослужбовців за військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання визначених завдань нагороджено медалями, грамотами та відзнаками.

Згадали десантники і загиблих бойових побратимів, що віддали своє життя за цілісність та неподільність України, вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу, на якому навіки викарбовані імена тих, хто пішов у небо.

“З самого початку війни бригада пройшла великий бойовий шлях, було різне, проте ніколи не відмовлялась від виконання найскладніших бойових задач”, – зазначив у своєму вітальному слові Командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

Завершилися урочистості виступом військового оркестру.

Вітаємо зі святом!!!
Слава десантникам 25 опдбр!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Служба зв’язків з громадськістю 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України