У ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬКАХ ЗС УКРАЇНИ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩУ СНАЙПЕРСЬКУ ПАРУ

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

На Житомирщині відбувся конкурс на кращу снайперську пару серед військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У конкурсі взяли участь найкращі снайпери-десантники, які мають чималий досвід ведення бойових дій та відповідно високий рівень підготовки. Тож, змагалися кращі з кращих.

Так, протягом кількох днів на загальновійськовому полігоні ДШВ, снайпери-десантники виконували різні вправи зі стрільби на різні дистанції та максимальну точність зі снайперських гвинтівок та пістолетів – особистої зброї снайпера для ближнього бою.

Завдання ще були ускладнені тим, що за визначений час необхідно було злагоджено діяти в парі, вести вогонь зі швидкою зміною вогневих позицій та незручних позицій: драбин, умовних дахів будівлі, завалів та інших місць. До того ж потрібно було корегувати стрільбу, прикривати один одного та багато іншого.

Змагання проводилося як вдень, так і вночі, що значно ускладнювало завдання учасникам. При цьому були враховані скритне пересування до районів виконання завдання та орієнтування в темну пору доби на незнайомій місцевості.

За словами представників суддівської колегії, головна мета проведення конкурсу на кращу снайперську пару, як ми постійно наголошуємо, це – обмін безцінним досвідом.

– Адже учасники змагань не спортсмени, вони не займаються у стрілецьких клубах, а постійно виконують бойові завдання. Друге – підвищення рівня своєї майстерності. Кожен учасник знає, що найкраще тренування – це участь у змаганнях із сильним суперником. Ну і третє – це визначення найкращої снайперської пари в ДШВ, яка представлятиме окремий рід військ на першість Збройних Сил України, – відзначають офіцери.

Тимчасово виконуючий обов’язки командувача Десантно-штурмових військ ЗС України, Герой України генерал-майор Андрій Ковальчук відзначив високий рівень підготовки учасників конкурсу та побажав переможцям гідно представити Десантно-штурмові війська на кращу снайперську пару серед військових частин Збройних Сил України.

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України