«КОЖЕН ІЗ НАС — МЕЧ, ЩО ГАРТУЄТЬСЯ НА ЗАХИСТ УКРАЇНИ!» (відео)

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Сергієві та його побратимам заледве по 25 років (саме Сергіїв голос ви почуєте на відео. – Авт.). Десантний взвод у віковому сенсі підібраний молодий. Але хлопці вже мають бойовий досвід і щодня тренуються на межі власних сил, аби завжди бути готовими протистояти ворогові на найгарячіших і небезпечних напрямках.

— Кожен з нас — жива зброя! Ми — меч, що гартується на захист України, — кажуть хлопці. — І лезо цього меча має бути гострим і загартованим, аби витримати удар і вразити у відповідь.

В українського рокгурту «Тінь Сонця» є композиція під назвою «Меч Арея (автор Василь Лютий). Саме на її мотив воїни-десантники разом з кореспондентами АрміяInform зняли кліп-присвяту всім, хто носив і продовжує з гордістю носити відзнаку українського десанту — крилатий меч під парашутним куполом. Зі слів бійців, ця пісня яскраво відображає один з постулатів десантного кредо: мусиш бути гідним слави тих, хто був до тебе, і маєш на межі власних можливостей примножувати ці здобутки! Лише так ти можеш зватися воїном українського десанту!

Автор пісні-супроводу Василь Лютий;

Володимир Скоростецький та Тарас Грень, Інформагентство АрміяInform