УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ЗАВЕРШЕННЯ ТАКТИЧНИХ НАВЧАНЬ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ ІНСТРУКТОРІВ ТА ПАРТНЕРІВ ПО НАТО

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

На території 95 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбулися урочисті заходи з нагоди завершення тактичних навчань із залученням іноземних інструкторів та партнерів по НАТО.

На заході був присутній голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко, який привітав десантників після повернення з навчань та вручив нашим воїнам грамоти й подяки обласної ради.

“Вручити ці відзнаки для нас – велика честь, адже бійці 95 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗС України – це наша гордість”, – зазначає Володимир Федоренко.

Під час урочистостей командиром 95 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗС України було відзначено позитивні зміни у підготовці особового складу бригади, їх обізнаність та фаховість.

Кращі військовослужбовці отримали грамотами, подарунки та чергові військові звання.

Також, в цей день молоді десантники урочисто промовили перед своїми командирами «Клятву десантника» та вдягнули марунові берети – один з основних символів Десантно-штурмових військ та світової спільноти десантників. Хлопці розповідають, що бути в лавах марунових беретів почесно та додають, аби відчути себе справжнім чоловіком, потрібно пройти справжній вишкіл.

Нагадаємо, що близько двох місяців на Львівщині, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, проходили тактичні навчання з десантниками 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Навчання розширили спектр підготовки військовослужбовців, що в свою чергу дало змогу підвищити бойові навики та зміцнити взаємосумісність з країнами-членами НАТО.

Служба зв’язків з громадськістю 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України