ПРЕДСТАВНИК ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК ВИБОРОВ ПЕРШІСТЬ У ЗМАГАННІ НА КРАЩОГО ФАХІВЦЯ ЗВ’ЯЗКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Днями на базі однієї з військових частин командування військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України проходили змагання на кращого фахівця (екіпаж) зв’язку Збройних Сил України.

Боротьба за першість була запеклою. Кращі фахівці та екіпаж зв’язку від десантно-штурмових військ демонстрували свої знання та практичні навички в кількох номінаціях, а саме: кращий фахівець радіорелейного зв’язку, радіозв’язку, телекомунікацій та кращий екіпаж командно-штабної машини.

Окрім цього, зв’язківці-десантники змагалися у швидкісній стрільбі з особистої штатної зброї з різних положень, здійснювали евакуацію умовно пораненого з командно-штабної машини, а також змагалися в комплексній роботі на засобах зв’язку.

Так, по завершенню змагань команда Десантно-штурмових військ Збройних Сил України виборола наступні призові місця:

1 місце в номінації “кращий фахівець радіозв’язку” військ зв’язку ЗС України здобув старший прапорщик Переверзєв Б.А., представник інформаційно-телекомунікаційного вузла командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

3 місце в номінації “кращий фахівець радіорелейного зв’язку” військ зв’язку ЗС України посів сержант Колодич В.П., представник 79 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

3 місце в номінації “кращий фахівець телекомунікацій” військ зв’язку ЗС України виборов сержант Калмаз А.В., представник 95 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

– У ході конкурсу ми використовували раніше набуті фахові вміння, обмінювалися з колегами власним досвідом щодо роботи та організації зв’язку. Такі змагання сприяють самовдосконаленню та саморозвитку в цій галузі військового знання, адже без зв’язку – немає перемоги, – каже переможець змагань.

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України