У ДШВ ВІДБУВСЯ КОМАНДИРСЬКИЙ ЗБІР З ГОЛОВНИМИ СЕРЖАНТАМИ (СТАРШИНАМИ)

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

На Житомирщині відбувся командирський збір з головними сержантами (старшинами) бригад, батальйонів та дивізіонів військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Так, протягом тижня, з учасниками збору були проведені методичні заняття щодо організації та проведення заходів підготовки в підрозділах, комплексні заняття з тактичної, фізичної, вогневої, психологічної підготовки, водіння бойових машин у складних умовах місцевості та багато іншого.

Перший день збору був присвячений виступам та обговоренню різнопланових питань за участю керівників структурних підрозділів командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та сержантського складу військових частин.

Подальші дні, проходили безпосередньо в польових умовах, де з учасниками збору були проведені методичні та практичні заняття з основних предметів бойової підготовки.

Окрім цього, відбулося подолання вогневої штурмової смуги перешкод у складі підрозділу. Зокрема, Сержантський склад відпрацював питання евакуації поранених, полонених та матеріальних засобів в умовах моделювання бойової обстановки тощо.

Головний сержант Десантно-штурмових військ Збройних Сил України старший майстер-сержант Олександр Берещук повідомив, що основна мета збору полягала у підвищенні знань та практичних навичок сержантського складу для підвищення командирських якостей та професійної майстерності.

– Також під час круглих столів та семінарських занять, учасники збору обмінювалися досвідом щодо методиками проведення занять та виконання заходів бойової підготовки, – відзначив старший майстер-сержант Олександр Берещук.

Учасники збору зазначають, що далеко не перший рік проходять військову службу в бойових підрозділах та безпосередньо виконують бойові завдання в АТО/ООС. Проте, під час подібних зборових заходів, набувається новий досвід та знання. Адже до Десантно-штурмових військ продовжують надходити нові зразки озброєння та військової техніки, керівні документи, різні принципи і методики підготовки та роботи з особовим складом.

– Отримані знання стануть мені в нагоді під час виконання завдань щодо стримування та відсічі збройної агресії сил противника, – підкреслив головний сержант 46 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України майстер-сержант Віталій М.

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України