У ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬКАХ ВИЗНАЧИЛИ ЧЕМПІОНА З ВОЄНІЗОВАНОГО КРОСУ

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

На Дніпропетровщині, на Новомосковському загальновійськовому полігоні відбувся чемпіонат з воєнізованого кросу на 3 кілометри зі стрільбою та метанням гранати серед військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

За перемогу змагалися найкращі збірні команди з усіх військових частин та підрозділів окремого роду військ.

За умовами чемпіонату, десантникам необхідно було здолати дистанцію в три тисячі метрів зі зброєю, виконати стрільбу на точність з автомата Калашникова, а також здійснити метання навчальної ручної гранати на відстань.

Кожна команда складалася з шести учасників, а саме: п’ять чоловіків та одна жінка у кожній.

– Ані сильна спека, ані велике фізичне навантаження не завадили десантникам продемонструвати високі результати та гідно представити свою команду. Наші десантні дівчата своєю фізичною загартованістю ні в чому не поступалися чоловікам, – відзначив головний суддя чемпіонату капітан Іван Руденко.

За підсумками чемпіонату, перше місце здобула команда 25 окрема повітрянодесантна бригада. Друге вибороли десантники з 79 окремої десантно-штурмової бригади. Почесне третє місце – за військовослужбовцями 81 окремої аеромобільної бригади.

В індивідуальному заліку найкращі результати серед військовослужбовців чоловіків та жінок показали майор Ігор Чорнобай з 25 окремої повітрянодесантної бригади та лейтенант Анастасія Запотіцька з 80 окремої десантно-штурмової бригади. 

Завершився чемпіонат урочистим нагородженням переможців, яким вручили кубки, грамоти та медалі. А команда 80 окремої десантно-штурмової бригади отримала плакетку «За волю до перемоги».

Учасники чемпіонату запевняють, що зупинятись на досягнутому не збираються, адже попереду чемпіонат Збройних Сил України з воєнізованого кросу, який відбудеться у вересні цього року.

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Фото – 25 окрема повітрянодесантна бригада ДШВ ЗС УКраїни