ДНІПРОВСЬКІ ДЕСАНТНИКИ ТРЕНУЮТЬСЯ ЗА СИСТЕМОЮ CROSSFIT

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Особовий склад 25 окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України активно залучається до занять із силового фітнесу за системою CrossFit, адже саме завдяки цьому десантники розвивають витривалість, швидкість, силові якості та впевненість у собі, що надалі сприятиме виконанню завдань за призначенням.

CrossFit – відносно нова система фізичної підготовки, яка використовується у країнах НАТО для тренування військових та передбачає інтенсивне поєднання функціональних та силових вправ.

Тренування десантники проходять у спеціально обладнаній залі під керівництвом досвідченого тренера Владислава Гарновського.

– З першого заняття стало зрозуміло, що переді мною справжні бійці, які налаштовані лише на перемогу, на результат. Відчувається і достатній рівень фізичної підготовки, у силі та швидкості не поступаються навіть тренерам. Після курсу тренувань – впевнений, що команда десантників здобуде перемогу як у чемпіонаті з кросфіту, так і у боротьбі з російським агресором, – зазначив тренер.

Служба зв’язків з громадськістю 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України