Ще не зовсім дорослі за віком, але дуже рішучі, стійкі та наполегливі хлопці й дівчата з усієї України протягом двох тижнів пізнавали армію зсередини

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Так, в рамках цивільно-військового співробітництва та реалізації заходів військово-патріотичного виховання молоді, для підвищення престижу військової служби в Десантно-штурмових військах Збройних Сил України, на базі 199 навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та загальновійськового полігону ДШВ протягом двох тижнів проходив Всеукраїнський військово-патріотичний табір “Легіон – 2021”.

У польовому зборі, насиченому практичних занять взяли участь пластуни з усіх областей України, віком від 14-18 років.

Все ж не так багато школярів охочих провести літні канікули, проживаючи в армійських наметах на полігоні, починаючи та закінчуючи день у військовій формі. Проте усі учасники табору познайомились із життєдіяльністю десантників, відчули на собі справжню відповідальність військової служби. В цьому їм допомогли досвідчені десантники, а саме інструкторсько-викладацький склад 199 навчального центру Десантно-штурмових військ ЗС України.

Таким чином, пластуни отримали первинні знання з тактики, тактичної медицини й мінної безпеки та багато інших предметів навчання. Вінцем підготовки пластунів стали заняття з тактичної підготовки, зокрема гри в пейнтбол та подолання вогневої штурмової смуги перешкод, відомої серед військових як смуги десантника. Окрім цього, у справжню атмосферу десантного життя учасники поринули й під час занять на повітрянодесантному комплексі.

Щирі посмішки, позитивні емоції, зацікавлений погляд, нові знайомства та дружба, поради професіоналів, неоціненний досвід для такого невеликого віку ‒ це те, що здобули пластуни та чим розширили свій світогляд.

Сподіваємося, що в подальшому, ці хлопці та дівчата оберуть шлях захисника України та поповнять лави Десантно-штурмових військ ЗС України.

Завжди перші!

199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України