ВОЇНИ-ДЕСАНТНИК ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ (Фоторепортаж)

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Сьогодні 23 серпня, особовий склад Десантно-штурмових військ Збройних Сил України взяв участь у загальноміських урочистих заходах з нагоди Дня Державного Прапора України.

Також ритуал підйому синьо-жовтого стягу проведено у всіх військових гарнізонах ДШВ, в пунктах постійної дислокації військових частин, прифронтових містах та селищах, базових таборах та опорних пунктах, де виконують бойові завдання щодо захисту нашої Батьківщини та її громадян українські десантники.

Так, у столиці українського десанту – місті Житомир, на центральній площі відбувся ритуал підняття Державного Прапора України за участю керівного складу командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та військових частин Житомирського гарнізону, керівників обласної і місцевої влади, громадськості.

Підрозділ почесної варти від легендарної 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України та військовослужбовці інших військових частин гарнізону забезпечили урочисту церемонію підняття Державного Прапора України.

Після цього, на Смолянському військовому кладовищі, що у місті Житомир, над могилами українських воїнів були піднятті Державні прапори України, також покладені квіти.

– За роки російсько-української війни Державний Прапор України став справжнім оберегом для наших підрозділів та війська в цілому, символом незламності, мужності та честі. Титанічних зусиль, життя та здоров’я наших воїнів коштувало підняття синьо-жовтого стягу над визволеними від російсько-окупаційних військ населених пунктів Донбасу. Тож наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави та відродження України!, – відзначив командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України полковник Максим Миргородський.

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України